Nowość ISOframe Fabric – wydruk na tkaninie!

IsoFabricD
Konstrukcja ISOframe Fabric

W Iteco dostępna jest już gorąca nowość! System ISOframe rozszerzył swoją linię o nowoczesną konstrukcję ISOframe Fabric z wydrukiem na specjalnej tkaninie!

System ISOframe to wyjątkowy produkt, cieszący się uznaniem wśród wielu wystawców na całym świecie. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających Klientów firma Mark Bric wprowadziła nowość – System ISOframe Fabric. ISOframe Fabric to konstrukcja ISOframe, gdzie tradycyjna grafika została zastąpiona wydrukiem na tkaninie. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu ISOframe Fabric wyróżnia się oryginalnością i wysoką jakością użytych materiałów.

Jak każda konstrukcja z linii ISOframe, system Fabric zmontujemy bez użycia narzędzi dzięki unikatowemu złączu FASTclamp. Kolejną zaletą nowego produktu jest jego mobilność i łatwość w dopasowaniu do konretnej powierzchni. Możemy wybrać dwustronną lub jednostroną grafikę w zależności od indywidualnych potrzeb.

eps-distribution-isoframe-fabric-stand-textile-jonc-silicone1
Łączenie materiału z ramą

Wydruki na tkaninach stały się nowoczesną alternatywą dla tradycyjnej grafiki. W szybki i prosty sposób samodzielnie przymocujemy materiał do ram systemu.

Jeśli lubimy podążać za najnowszymi trendami z branży systemów wystawienniczych, ISOframe Fabric będzie doskonałym wyborem. Szukając stabilnej i nowoczesnej konstrukcji przeznaczonej na wystawy, targi, sympozja itp., ISOframe Fabric sprawdzi się znakomicie.

Po więcej informacji odnośnie systemu ISOframe Fabric z wydrukiem na specjalnej tkaninie zapraszamy tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s