Jakie korzyści daje mojej firmie udział w Targach branżowych? (Invado)

logoen
Invado

Praca konkursowa nr 6

Szczegóły odnośnie konkursu znajdziesz tutaj.

Opublikujemy również Twój artykuł. Weź udział w konkursie
i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Firma Invado działa w branży stolarki drzwiowej już od ponad 20 lat. Ofertę tworzą przede wszystkim drzwi wewnętrzne – okleinowane, szklane i techniczne, listwy przypodłogowe oraz komponenty dla przemysłu meblarskiego.

W produkcji wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania i materiały, stale inwestujemy w technologie i rozwój. Dzięki temu udało nam się wypracować wysoką pozycję wśród najważniejszych producentów drzwi wewnętrznych i zdobyć zaufanie klientów. Wysoką jakość wyrobów Invado potwierdzają także liczne nagrody i wyróżnienia.

Udział w różnego rodzaju imprezach wystawienniczych ma dla firmy Invado bardzo duże znaczenie, zarówno biznesowe, jak i wizerunkowe. Targi umożliwiają, jakże cenny, bezpośredni kontakt z klientem i kontrahentami firmy, prowadzenie rozmów, często zawieranie umów i transakcji. Dają także możliwość pokazania własnej marki, przybliżenia oferty, zaprezentowania firmy jako profesjonalnej, nowoczesnej i otwartej. Mając świadomość korzyści płynących z udziału w targach,  regularnie uczestniczymy w tego typu wydarzeniach w Polsce i za granicą. Co ważne, na wielu imprezach zagranicznych jesteśmy jedyną polską firmą z naszej branży. Niewątpliwe działa to na naszą korzyść i pozwala na jeszcze silniejszą identyfikację Invado z polskim, nowoczesnym producentem, który jest otwarty na współpracę i nie boi się nowych wyzwań.

www.invado.pl

Autor tekstu: Adam Hucz 

Zachęcamy Wszystkich do wzięcia udziału w konkursie Iteco i bezpłatnej publikacji artykułu na naszych profilach. Szczegóły konkursu odnajdziecie tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s