Jakie korzyści daje mojej firmie udział w targach branżowych? (Foldruk MEDIA)

unnamed
Foldruk MEDIA

Praca konkursowa nr 4

Szczegóły odnośnie konkursu znajdziesz tutaj.

Opublikujemy również Twój artykuł. Weź udział w konkursie
i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Jak powszechnie wiadomo udział w targach branżowych niesie ze sobą szereg korzyści dla firmy. Jest doskonałym sposobem na pozyskanie nowych klientów, budowanie sieci sprzedaży, wymianę doświadczeń, obserwowanie konkurencji czy też doskonalenie wizerunku marki.

W dobie nowoczesnych technologii – również w dziedzinie komunikacji – bardzo często zapominamy jak ważną rolę pełni kontakt międzyludzki, nie bez przyczyny uznawany za nieodłączny element każdej strategi marketingowej. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam stwierdzić, że udział w branżowym wydarzeniu na szerszą skalę pozwala na wyjście zza tabliczki z logo i zaprezentowanie swojej firmy jako zespół ludzi – ludzi o różnych charakterach, usposobieniu, podejściach do problemu.

Bardzo często pokazywanie „ludzkiej twarzy” bywa decydującym czynnikiem przy pozyskiwaniu klientów nastawionych na długotrwałą współpracę. Wysoki poziom uspołecznienia człowieka sprawia, że woli on pracować z drugim człowiekiem niż z bezosobowym biurem.

Równie ważną zaletą uczestnictwa w targach jest możliwość oddziaływania na wszystkie zmysły potencjalnego klienta. Standardowa prezentacja firmy sprowadza się do przedstawienia mniej lub bardziej rozbudowanego katalogu/folderu czy odesłanie do strony internetowej.

Targi to miejsce na kreatywną prezentację i bodziec do przygotowania ciekawszej, szczegółowej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami. Taka rozbudowana prezentacja jest szczególnie istotna w branży jaką reprezentuje nasza firma – tj.usługach reklamowych. Już sama możliwość zaprezentowania nośników reklamy jakimi dysponujemy robi wrażenie. Do tego należy dodać wysoką jakość produktów: odpowiednio dobrany materiał, głębia barw, spersonalizowany projekt przygotowany z dbałością o każdy szczegół, łącznie z uwzględnieniem gry świateł  na wydruku.

Kolejnym plusem uczestnictwa w targach branżowych jest bardzo intensywna promocja w relatywnie krótkim czasie. Zebranie wielu potencjalnych klientów w jednym miejscu, a do tego klientów zainteresowanych naszą ofertą, pozwala przygotować prezentację często nieopłacalną na indywidualnym spotkaniu. Ponadto taki wzmożony wysiłek pomaga budować zgrany zespół pracowników, których łączy jeden cel.

Jakie korzyści daje mojej firmie udział w targach branżowych? Reasumując przede wszystkim łączy dwie przestrzenie funkcjonowania firmy: biznesową i społeczną. Stanowi alternatywną formę promocji, nastawioną na natychmiastowy efekt. Pozwala poznać klienta, a co najważniejsze pozwala dać się poznać klientowi.

Kilka słów o firmie…

Działalność firmy FOLDRUK Media obejmuje kompleksową obsługę firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie reklamy i promocji. Świadczymy usługi z każdej gałęzi branży reklamowej, tj.: reklamę wizualną, poligrafię, gadżety reklamowe ze znakowaniem, usługi internetowe oraz reklamę multimedialną na telebimach.

Oferujemy również kompleksową organizację i realizację akcji promocyjnych. Tworzymy kreatywną reklamę. Projektujemy logotypy, znaki towarowe, opracowujemy kompleksową identyfikację wizualną firm i produktów. Przygotowujemy wykrojniki, opakowania, etykiety, katalogi, foldery, wizytówki, druki firmowe itd. Oferujemy nowoczesny design oraz indywidualne podeście do każdego przedsięwzięcia.

Realizujemy wszelkie formy reklamy internetowej: strona www, sklep internetowy, newsletter, integracja z portalami społecznościowymi itd.  Zajmujemy się również rejestrowaniem domen, pozycjonowaniem stron, hostingiem. Wdrażamy system organizujący zarządzanie relacjami z klientami – CRM.

Organizujemy akcje promocyjne – szereg działań obejmujący różne nośniki reklamowe – których zadaniem jest umocnienie pozycji firmy Klienta i stworzenie jej pozytywnego wizerunku. Stawiamy na rozwój. Stale podnosimy jakość świadczonych usług, rozwijamy się, inwestujemy w nowoczesne maszyny, technologie, oprogramowanie. Zaufało nam wielu przedsiębiorców z całej Polski.

Autor tekstu: Dorota Wiśniewska

Zachęcamy Wszystkich do wzięcia udziału w konkursie Iteco i bezpłatnej publikacji artykułu na naszych profilach. Szczegóły konkursu odnajdziecie tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s