Jakie korzyści daje mojej firmie udział w Targach branżowych? (Aniger)

1503854_679523295414331_464793245_nPraca konkursowa nr 3

Szczegóły odnośnie konkursu znajdziesz tutaj.

Rynek szeroko pojętej reklamy jest naszym światem, w którym istniejemy jako solidna, stawiająca czoła najtrudniejszym wyzwaniom drukarnia. Sitodruk, druk cyfrowy i transferowy to te technologie, z których w wielkopolskim środowisku chcielibyśmy być znani.

Targi branżowe jawią się nam, jako najskuteczniejsza forma dotarcia do odbiorcy naszych usług, pozwalająca na zobrazowanie tego, czego nie da się przekazać w tekście czy najlepszej grafice. Współczesny klient chcę w sposób empiryczny poznać oferowany mu produkt, chce dotknąć, sprawdzić, zobaczyć „jak to powstaje”. Chce w końcu być przekonany, że jego wybór tej a nie innej firmy jest najwłaściwszy. Naszym zdaniem tylko bezpośredni kontakt z przyszłym klientem podczas branżowych Targów umożliwia taką interakcję.

Są również Targi branżowe okazją do spotkania z ofertą firm konkurencyjnych, umożliwiają wymianę doświadczenia, dają wreszcie sposobność do zwykłego, a tak potrzebnego spotkania interesujących i wartościowych ludzi.

Firma Aniger Regina Paterczyk to biznes niewielki, rodzinny, borykający się na co dzień z różnego rodzaju trudnościami. Nie poddajemy się jednak, co niezwykle cenią nasi kliencie korzystając z naszego ćwierćwiekowego doświadczenia i obecności na rynku.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą z 25- letnim doświadczeniem. Oferujemy koszulki i artykuły promocyjne z nadrukiem.

Zapraszamy do odwiedzin Fanpage’a firmy Aniger

Autor tekstu: Patryk Rękoś

Zachęcamy Wszystkich do wzięcia udziału w konkursie Iteco i bezpłatnej publikacji artykułu na naszych profilach. Szczegóły konkursu odnajdziecie tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s