Jakie korzyści daje mojej firmie udział w Targach branżowych?(For Good Health)

logo białe logo
For Good Health

Praca konkursowa nr 2

Szczegóły odnośnie konkursu znajdziesz tutaj.

Opublikujemy również Twój artykuł. Weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!


Targi odchodzą do lamusa? Nic bardziej mylnego!

W dobie Internetu mamy coraz więcej możliwości aby w bardzo szybkim tempie i bez większych ograniczeń dotrzeć do klienta i partnera biznesowego. Mogłoby się wydawać, że targi są więc nam niepotrzebne. Jednak wg nas wciąż stanowią one wartość nie do zastąpienia. Ich kompleksowość sprawia, że otóż w jednym miejscu gromadzą się zainteresowani oraz przedstawiciele konkretnej branży.

Możliwość rozmowy face to face, obserwacja bieżących trendów oraz prestiż jaki niosą ze sobą targi jest czymś ponadczasowym. Faktem jest, że przez lata udział w targach zmienił trochę swój cel – kiedyś mierzony w liczbie zawartych transakcji, dziś uzupełniający wiedzę o konkurencji, sondaż rynku i przede wszystkim budowanie pozycji i wizerunku.

Nasza firma powstała po to, aby pomóc firmom wystawiającym się na targach, wyjść poza ramy i być nieszablonowym. Specjalizujemy się w masażach work site, które podczas imprez budzą zaciekawienie i pozytywne emocje. Dzięki nam, partnerzy biznesowi korzystający z naszych usług podnoszą swój standard, stają się bardziej prestiżowi i innowacyjni. A jak to wygląda? Hostessy roznoszące zaproszenie na masaż dbają o to, aby każdy uczestnik targów dowiedział się o wystawiającej się firmie. Masażystki zaś rozluźniają najbardziej „spiętych” klientów co zdecydowanie ułatwia komunikację z nimi. To wydarzenie zostaje w głowie i na językach przez długi czas, a jak wiadomo marketing szeptany to w dzisiejszych czasach ogromne narzędzie biznesowe.

Zapraszamy do odwiedzin Fanpage’a For Good Health

Autor tekstu: Dominika Wiśniewska

Zachęcamy Wszystkich do wzięcia udziału w konkursie Iteco i bezpłatnej publikacji artykułu na naszych profilach. Szczegóły konkursu odnajdziecie tutaj.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s