Jakie korzyści daje mojej firmie udział w Targach branżowych? (Event Service Group)

le
Event Service Group

Praca konkursowa nr 1

Szczegóły odnośnie konkursu znajdziesz tutaj.

Opublikujemy również Twój artykuł. Weź udział w konkursie
i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Nie ma drugiego takiego miejsca, w którym mielibyśmy możliwość nawiązania kontaktu z tak licznym gronem naszych potencjalnych klientów. Mało tego, to oni przychodzą do nas zaciekawieni naszą ofertą, zaczynają rozmowę i zostawiają nam wizytówkę. Sytuacja idealna.

Dodatkowo kontakty takie pozwalają na budowanie silnych relacji biznesowych, gdyż jest to okazja do bezpośredniego kontaktu nie tylko dla handlowca, którego dotychczasowy klient już zna, ale dla kadry kierowniczej , czy back office , którzy znają klienta jedynie poprzez kontakty telefoniczne, bądź mailowe a nigdy nie mieli możliwości bezpośredniego kontaktu. Przestajemy być anonimowi. Budujemy relacje z klientem, który staje się bardziej lojalny, a lojalny klient to największy skarb.

Poza budowaniem relacji, targi dają możliwość wypromowania się młodej firmie, zbudowania pozytywnego wizerunku i znalezienia się w gronie liczących się graczy. W przypadku firmy o stabilnej pozycji, targi pomagają utrzymać pozytywny wizerunek i prestiż.

Targi są świetną okazją do wypromowania naszego nowego produktu, czy nowej marki, ale trzeba je traktować jako jedno z wielu narzędzi, które stosujemy. Klient ma wtedy możliwość zapoznania się z ofertą, może zobaczyć produkty na żywo i bezpośrednio je oceniać.

Firma podczas imprezy targowej ma możliwość porównania swojej oferty z ofertą innych wystawców, którzy ogłaszają swoje plany na najbliższy sezon, przedstawiają asortyment, katalogi i ceny. To dostarcza wystawcy informacji na temat branży reklamowej w kraju oraz pokazuje jego firmę pod kątem mocnych i słabych stron na tle konkurencji.

Podsumowując, uważam, że mimo dużego nakładu finansowego i poświęconego czasu na przygotowania do udziału w targach jednak warto przystąpić. Takie imprezy są doskonałym źródłem informacji o rynku. Corocznie przyciągają setki producentów i przedsiębiorców oraz tysiące gości. To niepowtarzalna okazja, aby ogłosić światu nowinkę na nadchodzący rok, przy tak ogromnej audiencji.

Event Service Group jako agencja reklamowa poza bardzo szeroką ofertą imprez, art. reklamowych i materiałów POS specjalizuje się w spersonalizowanych rozwiązanych, indywidualnych projektach, „szyciu na miarę” pod Klienta i zawsze korzystamy z okazji wystawienia się na targach i zaprezentowania naszych nowości i osiągnięć.

Zapraszamy na www.eventservicegroup.pl

Kilka słów o firmie…

Firma Event Service Group jest agencją reklamową.

Działamy w kilku obszarach:

-eventy,

-art. reklamowe i druki,

-POS,  materiały wystawiennicze

Poza bardzo szeroką standardową ofertą  specjalizujemy się w spersonalizowanych rozwiązaniach.

U nas wszystko jest możliwe i każdy produkt możemy wykonać wg indywidualnego projektu.

Projektujemy  tekstylia, galanterię skórzaną, standy reklamowe i wiele innych a to wszystko w jedynym, niepowtarzalnym wzorze, barwione pod panton.

Autor tekstu: Elżbieta Galus

Zachęcamy Wszystkich do wzięcia udziału w konkursie Iteco i bezpłatnej publikacji artykułu na naszych profilach. Szczegóły konkursu odnajdziecie tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s