Gotowe zestawy stoisk targowych objęte wysokim rabatem!

Zestaw DE LUX
Stoisko ISOframe_Zestaw DE LUX

W ofercie Iteco pojawiły się gotowe zestawy stoisk targowych w specjalnych, promocyjnych cenach. Decydując się na zestaw objęty rabatem oszczędzasz nawet do 4 tyś zł.

Zestawy podzielone są na 3 kategorie: zestawy podstawowe, rozszerzone oraz zestawy DE LUX.

Różnią się od siebie wielkością powierzchni, ilością paneli graficznych, wysokością konstrukcji oraz dodatkowym wyposażeniem czy specjalnymi elementami. Duży wybór modeli umożliwi Państwu dobranie odpowiedniego zestawu pod konkretną powierzchnię oraz określony budżet.

Zestawy podstawowe składają się z konstrukcji ISO, paneli graficznych oraz torby transportowej. Różnią się od siebie rozmiarem, ilością paneli bądź dodatkowym wyposażeniem. Możemy wybrać samą ściankę reklamową bądź wzbogaconą o ladę z grafiką czy kufer pełniący również funkcję trybunki.

5
Stoisko ISOframe_Zestaw rozszerzony

Zestawy rozszerzone to rozbudowana wersja zestawów podstawowych. Składają się z konstrukcji ISO, paneli graficznych, toreb transportowych oraz dodatkowych akcesoriów takich jak lada z grafiką, kufer, stojak na ulotki czy oświetlenie led. Stoiska dostępne są na różne powierzchnie. Dzięki nowoczesnej konstrukcji ISOframe stoisko można dowolnie rozbudowywać oraz zmieniać jego kształty i ustawienie.

Zestawy DE LUX składają się z konstrukcji ISO, paneli graficznych, toreb transportowych, oświetlenia led, monitora firmy Benq, pulpitu pod monitor oraz dodatkowych elementów/gadgetów dzięki którym konstrukcje prezentują się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Wszystkie zestawy oparte są o nowoczesny system ISOframe, który od lat cieszy się powodzeniem na rynku Europejskim. ISOframe to elastyczny system wystawienniczy pozwalający projektować i budować mobilne stoiska targowe, które łatwo dopasować można do każdego obszaru wystawienniczego. Zabudowa stoisk targowych z ISOframe daje duże możliwości kreacji przestrzeni wystawowej a dzięki modułowości i elastyczności ułatwia zagospodarowanie powierzchni.

Wszystkie zestawy objęte rabatem  znajdziecie Państwo na stronie.

Szczegółowe informacje odnośnie systemu ISOframe dostępne są tutaj.

Zapraszamy również do kontaktu  z naszymi handlowcami.

assembly
Szybki montaż konstrukcji ISOfram

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s