ISOframe Compact – nowoczesna ścianka reklamowa

Compact_2
System ISOframe Compact

ISOframe Compact to stabilna konstrukcja, którą możemy dowolnie rozbudowywać o dodatkowe panele. Jej główną zaletą jest elegancki i nowoczesny wygląd oraz doskonała ekspozycja grafiki.

Dzięki funkcji rozbudowy paneli możemy dowolnie powiększyć konstrukcje lub zmienić jej układ. Dodatkowo istnieje możliwość doposażenia ścianki o przydatne elementy, takie jak: oświetlenie, monitor, półki na ulotki, stolik czy pulpit do klawiatury.

System ISOframe Compact daje nam niezwykłą swobodę oraz dowolność w tworzeniu odpowiedniej dla nas konstrukcji. Pozwala on tworzyć ścianki reklamowe jak również stoiska promocyjne.

Wszystkie panele graficzne systemu mają szerokość 800 mm. Wyjątkiem jest boczny panel graficzny w zakończeniu Graphic Wing, który ma szerokość 400 mm.

edyt
3 rodzaje zakończeń systemu

ISOframe Compact posiada do wyboru trzy możliwe zakończenia: Graphic Wing, Oval  oraz Flying Oval. Na zakończeniach Oval i Flying Oval zamontować można nawet 2 panele LCD o przekątnej 19 cali. Natomiast na panelu graficznym można umieścić ekran LCD o przekątnej do 36 cali.

Podobnie jak pozostałe systemy z rodziny ISOframe, Compact posiada innowacyjne złącze FASTclamp dzięki któremu łączenie wszystkich elementów odbywa się bez użycia narzędzi, co  z pewnością jest sporym ułatwieniem dla wystawców.

Montaż standardowego modułu zajmie nam zaledwie 12 minut. To duża zaleta w momencie kiedy nasz czas jest niezwykle cenny i nie mamy go za wiele.

Ściankę ISOframe Compact z łatwością również złożymy, a jej transport nie sprawi nam trudności.

Podsumowanie Systemu ISOframe Compact:

– Możliwość odłączania i dodawania modułów

– Dostępny w 2 wysokościach:

Mini (205 cm)

Midi (225 cm)

– System automatycznego dopasowania paneli przy nierównym podłożu

– Posiada 3 różne formy zakończenia

– Nowoczesny i elegancki

– Możliwość dołączania przydatnych akcesoriów

– Łatwy w transporcie – pakowany do poręcznych toreb

– Szybki montaż bez użycia narzędzi.

assembly
Montaż ścianki ISOframe Compact