ExpoRack – nowe stojaki na ulotki od More-Expo

exporack-08-more-expo-20110216133335
Stojak reklamowy ExpoRack

Jeśli chcemy zastąpić zwykły stojak na ulotki bardziej przyciągającą uwagę konstrukcją polecamy ciekawą propozycję od firmy More-Expo.

Modele ExpoRack w przeciwieństwie do standardowych stojaków składających się jedynie z półek (ulotkowników) metalowych bądź plastikowy posiadają dodatkowo planszę reklamową.

Panel graficzny możemy z łatwością przymocować do rozkładanego stojaka. Pomoże nam on zwrócić uwagę przechodniów oraz zasygnalizować jaki rodzaj produktu czy usługi oferujemy. Grafika widoczna jest z odległości kilku metrów, dzięki czemu przechodzień szybciej dostrzeże nasz przekaz reklamowy.

ExpoRack to stabilna i lekka konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów (tworzywa ABS oraz aluminium). Stojak umożliwia prezentację katalogów i ulotek do formatu A4 oraz umieszczenie banera reklamowego wybranej wielkości. Baner zamocowany jest na listwach zaciskowych. Grafikę możemy wymieniać, dzięki czemu stojak posłuży nam na wiele sezonów.

exporack-05-more-expo-20110216115903Możemy wybrać ExpoRack z innym rozmiarem planszy czy z większą ilością półek na katalogi i foldery. Układ stojaka zależy od konkretnego modelu. Rodzaje konstrukcji znajdziesz tutaj.

Stojaki jakie oferuje firma More-Expo sprawdzą się podczas wystaw, promocji czy targów. Mogą być eleganckim i praktycznym dodatkiem do stoiska targowego podczas imprez wystawienniczych. Z powodzeniem zastąpią również hostessę rozdającą materiały promocyjne. To praktyczna i ze względu na atrakcyjną cenę ekonomiczna konstrukcja.

Wszystkie modele ExpoRack są lekkie i łatwe w samodzielnym rozłożeniu oraz transporcie.

epo mailing
Montaż stojaka ExpoRack

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s