Kilka słów o mobilnym systemie SnapUp…

MP2_4x3_kit_cover
Przykładowe stoisko SnapUp

SnapUp to mobilny system wystawienniczy od szwedzkiego producenta Mark Bric, który daje nam możliwość tworzenia ciekawych konstrukcji i nietypowych zabudowań powierzchni targowej.

SnapUp może składać się z wielu elementów. Wszystko zależy od tego jak chcielibyśmy aby wyglądało nasze stoisko targowe i jaką powierzchnię mamy do dyspozycji. Jednym z głównych elementów systemu jest ścianka wystawiennicza, którą dowolnie możemy rozbudować.

Opisywany przez nas system wystawienniczy idealnie nadaje się do budowy stoisk targowych. Powierzchnie ścian reklamowych w szczególny sposób prezentują wysokiej jakości grafikę. Dodatkowo możemy skorzystać z oświetlenia halogenowego zamocowanego wewnątrz ścian SnapUp oraz półek wewnętrznych, które pozwalają na elegancką ekspozycję produktów i folderów reklamowych.

W systemie znajdziemy również widoczne wieże reklamowe, których wysokość może sięgać nawet do 3 metrów! Możemy wybrać odpowiedni kształt oraz konkretną wysokość wież.

Dzięki szerokiej gamie lad informacyjnych i prezenterów InfoUp system SnapUp pozwala na zaprojektowanie bardzo funkcjonalnego i oryginalnego stoiska. Warto zwrócić uwagę również na eleganckie wykończenia konstrukcji (drewniane lub srebrne blaty), które umożliwią zaprezentowanie naszej firmy na najwyższym poziomie, a gości przyjmować z klasą.

Jak w przypadku innych systemów wystawienniczych, takich jak ISOframe czy EgoExhibit, SnapUp posiada 10 lat gwarancji. Dużym atutem jest również szybki i prosty montaż konstrukcji bez użycia narzędzi. Tworząc profesjonalne i kompletne stoisko targowe nie zapominajmy również o jego niezwykłej funkcjonalności. Poszczególne elementy konstrukcji takie jak lada informacyjna czy ścianka wystawiennicza z powodzeniem możemy wykorzystać podasz innych imprez: wystaw, konferencji czy promocji.

Dzięki możliwości wymiany grafiki i stabilnej konstrukcji system SnapUp posłuży nam na lata. Jednym słowem lepiej zainwestować w trwałą konstrukcję wykonaną z materiałów wysokiej jakości, która spełni nasze oczekiwania niż co sezon zamawiać nowe stoisko targowe.

Podsumowując system SnapUp to lekka, mobilna i praktyczna konstrukcja, którą dowolnie możemy rozbudowywać i zmieniać poprzez wymianę grafiki czy wyposażenie stoiska o dodatkowe elementy.