MultiMaster – stojak reklamowy w nowej odsłonie

MM-1
Stojak reklamowy MultiMaster

Stojaki reklamowe są popularnym nośnikiem reklam ze względu na ich praktyczne zastosowanie, cenę, mobilność oraz możliwość wymiany grafiki. Jeśli szukacie stabilnej i sprawdzonej konstrukcji powinniście zapoznać się z naszym nowym produktem.

Czym jest MultiMaster?

MultiMaster to wielofunkcyjny stojak reklamowy, który doskonale prezentuje banery graficzne oraz ramy typu FlexiFrame czy BudgetFrame. Posiada teleskopowy maszt, który umożliwia regulację wysokości aż do 3 m! Grafika zatem widoczna jest z dalszych odległości i nie sposób jej nie zauważyć pośród stojaków i banerów o standardowych wymiarach. Stojak MultiMaster dostępny jest w dwóch kolorach: czarny matowy lub anodowane aluminium.

Co wyróżnia go od pozostałych stojaków reklamowych?

MultiMaster oprócz imponującej wysokości, która przyciąga uwagę klientów i przechodniów posiada funkcję dwustronnej lub jednostronnej grafiki. Sama konstrukcja jest niezwykle praktyczna, lekka, łatwa w rozłożeniu i demontażu oraz stabilna dzięki trójnożnej podstawie. Dużym plusem jest również możliwość wymiany grafiki, co pozwala wykorzystać konstrukcje wielokrotnie podczas różnorodnych eventów, targów czy akcji promocyjnych.

Jak wygląda montaż stojaka MultiMaster?

W prosty sposób rozłożymy i złożymy samodzielnie konstrukcję razem z banerem. Do każdego stojaka dołączana jest krótka instrukcja, która przyspieszy nasze działania. Produkt pakowany jest do specjalnej, wygodnej torby transportowej z miejscem na grafikę. Na naszej stronie odnajdziecie również film z szybką instrukcją montażu.

Instrukcja montażu stojaka MultiMaster