Rollupy ''najwyższej'' klasy

big plus WWW
BanerUp Big Plus

Przekaz reklamowy aby był skuteczny przede wszystkim musi być zauważalny i zamieszczony na takim nośniku, który zapewni mu dobrą prezencję a potencjalny klient nie przejdzie obojętnie obok naszego komunikatu. Biorąc pod uwagę różnego rodzaju targi/wystawy często banery czy rollupy o standardowej wielkości są mało widoczne i gubią się pośród licznych systemów wystawienniczych i konstrukcji.

Szwedzka firma Mark Bric proponuje nowy model rollupa z serii BanerUp. Tym razem postawili na dużą powierzchnię i jeszcze lepszą formę zaprezentowania grafiki. BanerUp Big Plus jest dostępny w szerokościach: 120 cm i 150 cm. Ma również imponującą wysokość 3m, dzięki której wyróżnia się zdecydowanie na tle standardowych rollupów. BanerUp Big Plus to aż 4,5 m2 powierzchni reklamowej!

Podstawa rollupu składa się ze specjalnej kasety umożliwiającej wysuwanie baneru oraz zapewnia lepszą stabilność dla całej konstrukcji. Dodatkowo 3-metrowy baner możemy wyposażyć w reflektor punktowy, uchwyt na ulotki w formacie A4 czy metalowe konektory łaczące ściany.

Duża powierzchnia baneru sprawia, że nasza grafika jest bardzo dobrze widoczna z dalszych odległości. Rollup takich rozmiarów może służyć jako punkt orientacyjny stoiska naszej firmy bądź tworzyć element całej konstrukcji. To także bardziej ekonomiczna alternatywa dla wież wystawienniczych, które również mają za zadanie przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Dołączając przykładowo ladę prezentacyjną do rollupu możemy stworzyć nieduże stoisko targowe. Wymienność grafiki pozwala nam natomiast na wykorzystanie konstrukcji wielokrotnie podczas różnych wydarzeń i eventów związanych z naszą firmą.

cc
BanerUp Big Plus