ISOframe Counters – nowe lady od Mark Bric!

Kolejna nowość, która pojawiła się na polskim rynku wystawienniczym to lada prezentacyjna od szwedzkiego producenta Mark Bric.

duza-lada-recepcyjna
Lada prezentacyjna ISOframe Counters

ISOframe Counters to duże lady informacyjne, które bez problemu zmontujemy i złożymy samodzielnie w ciągu 1 minuty! Jak to możliwe? Lady składają się z prostej konstrukcji zawierającej moduł podstawowy i liczne moduły rozszerzone. Ich montaż jak i złożenie przebiega bardzo sprawnie i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Ladę po złożeniu można zamieścić w niewielkiej torbie transportowej, która ułatwia przemieszczanie i transport konstrukcji.

ISOframe Counters sprawdzi się przede wszystkim podczas targów, wystaw oraz różnego rodzaju eventów. Może być wykorzystana pojedynczo albo stanowić element profesjonalnego stoiska targowego. Lada posiada możliwość wymiany grafiki, dzięki czemu istnieje możliwość wykorzystania konstrukcji podczas innych wydarzeń.

fast_clamp
Złącze FASTclamp

Warto również wspomnieć o złączu FASTclamp, za pomocą którego połączone są wszystkie elementy konstrukcji. To nowoczesny i niezwykle praktyczny system pozwalający na samodzielny montaż elementów bez użycia narzędzi.

Nowa lada od Mark Bric to praktyczna a zarazem elegancka konstrukcja. Polecamy wszystkim ceniącym nowoczesne rozwiązania, ciekawy design i solidne wykonanie.

2 myśli na temat “ISOframe Counters – nowe lady od Mark Bric!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s