Czym są wieże wystawiennicze?

D180
Stoisko targowe EGO Exhibit

Jeśli chciałbyś żeby Twoje stoisko było bardziej widoczne i wyróżniało się na targach spośród konkurencji warto wyposażyć je o dodatkowy charakterystyczny element.

Chodzi oczywiście o widoczną wieże reklamową. Dzięki niej już z daleka możemy zasygnalizować gdzie dokładnie mieści się nasze stoisko i podkreślić logo firmy. Wieże mogą sięgać nawet do 6 metrów wysokości. Dostępne są w różnych rozmiarach oraz kształtach. Łatwo je dopasować do gotowego stoiska targowego. Nie ma konieczności zamawiania nowej konstrukcji. Jeśli posiadamy już system wystawienniczy bez problemu dołączymy do niego wybraną wieże. Możemy również skorzystać z gotowych projektów stoisk targowych, które zawierają ten element. Typowym systemem, który w oryginale posiada wieże reklamowe jest EGO Exhibit.

Istnieje kilka rodzajów wież wystawienniczych. Różnią się od siebie nie tylko wysokością ale i samą konstrukcją. Mogą przybierać różne kształty, dzięki czemu łatwiej dopasować je do zaprojektowanego wcześniej stoiska targowego. Rodzaje wież i ich konstrukcje można znaleźć tutaj.

Do wybranych modeli wież można dobrać dodatkowe komponenty w postaci półek czy monitorów, które cieszą się ostatnio dużą popularnością wśród wystawców. Sama konstrukcja wieży jest łatwa w rozłożeniu jak i w demontażu. Modele jakie oferuje firma Iteco są przeznaczone do samodzielnego rozłożenia. Jak wiadomo czas wystawców jest bardzo cenny, dlatego konstrukcje łatwe i szybkie w rozłożeniu są doceniane przez większość klientów.

wieze-ego-20090417150917
Wieża wystawiennicza

Wieże wystawiennicze skutecznie przyciągają uwagę przechodniów, stanowiąc elegancki i praktyczny element stoiska. Dodatkowym atutem jest również możliwość wymiany grafiki. Warto jednak kwestię jej zaprojektowania pozostawić fachowcom. W zależności od wymiarów i układu konstrukcji grafik powinien dopasować odpowiedni format. Istotne jest również co chcielibyśmy aby znajdowało się na wieży, tak aby informacja była czytelne i pomogła przechodniom łatwo zidentyfikować naszą firmę. W najwyższym punkcie powinno znajdować się logo firmy i krótka informacja czym się zajmujemy.

Sama konstrukcja wieży jest bardzo stabilna i posiada długoterminową gwarancję. Została skonstruowana w taki sposób aby grafika prezentowała się jak najkorzystniej.Wieże nie tylko ułatwiają przechodniom zlokalizowanie konkretnej firmy ale i są ciekawym dodatkiem do stoiska. Można je umieścić w dowolnym miejscu i przestawiać wedle indywidualnych upodobań. Jak widać jeden dodatkowy element może zupełnie zmienić dawny układ stoiska i nadać mu świeży wygląd i bardziej nowoczesny wizerunek będąc jednocześnie punktem orientacyjnym.