Nie lada wyzwanie!

Iteco wprowadziło do swojego asortymentu nowe produkty w postaci mobilnych lad prezentacyjnych. Dlaczego warto o nich napisać?

Lady prezentacyjne Silver, Gold i Silver Mini są przede wszystkim bardzo poręczne, lekkie i łatwe w transporcie. Prosta konstrukcja zapewnia bezproblemowe rozłożenie jak i demontaż lady oraz umieszczenie jej w wygodnej torbie transportowej. Dzięki przymocowanym kółkom ladę bezproblemowo przeniesiemy w dowolne miejsce.

Sama konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych, natomiast blaty z płyt meblowych, które dostępne są w różnych kolorach. Kolejnym atutem naszej nowości jest ciekawe eksponowanie grafiki. Duża powierzchnia przeznaczona do tego celu zapewnia skuteczny i ciekawy przekaz reklamowy. To lekka, mobilna i elegancka konstrukcja, która z pewnością sprawdzi się podczas targów, wystaw, konferencji, degustacji czy promocji. Warto postawić na praktyczne rozwiązanie połączone z estetyką i wysoką jakością użytych materiałów.

Nowe lady prezentacyjne dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Można wybrać odpowiedni model dopasowany do indywidualnego gustu klienta, stoiska targowego czy konkretnej powierzchni. Różnorodność kształtów oraz rozmiarów daje nam możliwość dostosowania konkretnego modelu do wybranego systemu wystawienniczego. Lady Silver, Gold i Silver Mini możemy łączyć ze ściankami tworząc eleganckie i praktyczne konstrukcje. Mogą stanowić element stoiska targowego jak i posłużyć jako pojedyncze stoisko degustacyjne.

lada gold
Lada prezentacyjna Gold
ladasilv duza
Lada prezentacyjna Silver
ladasilvmini duza
Lada prezentacyjna Silver Mini

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s