System ISOframe Wave – nowość, która wyróżni Cię na tle konkurencji

U12
Przykładowe stoisko ISOframe Wave

Na rynku mamy dostęp do różnorodnych systemów wystawienniczych. Warto zwrócić uwagę na ciekawą nowość, która cieszy się popularnością w Szwecji i dotarła również do nas. Będąc firmą, która regularnie bierze udział w wystawach i targach istotne jest aby na bieżąco śledzić aktualne trendy i rozwiązania odnośnie stoisk targowych i komponentów wystawienniczych.

ISOframe Wave to pierwszy w pełni elastyczny system prezentacji reklamowych paneli graficznych. Został on opracowany tak, by każdy panel mógł wygiąć się o 180 stopni na zewnątrz lub do wewnątrz nie tracąc przy tym stabilności. Dzięki ISOframe Wave możemy zmieniać dowolnie kształty ścianek tworząc stoisko idealnie dopasowane do naszej powierzchni. Modułowa budowa stoiska umożliwia dodatkowo dołączanie nowych elementów, tak by tworzyć zaplanowaną konstrukcję. Dużym plusem jest także swoboda w rozbudowie, czyli w planowaniu rozmiaru stoiska, a także w aspekcie wizualnym (to my decydujemy jak nasze stoisko będzie wyglądało i z jakich elementów będzie się składać).

W systemie zastosowane jest specjalne łącze, dzięki któremu nie musimy używać narzędzi do montażu konstrukcji. Teraz dołączanie modułów, mocowanie ekranów, czy tworzenie samych szkieletów konstrukcji to przysłowiowa pestka.

Dodatkową zaletą jest fakt, że każdy element systemu ISOframe Wave wykonany jest z metalu. Nie posiada on elementów plastikowych, co gwarantuje wysoką trwałość i wytrzymałość komponentów. Jeśli cenisz sobie praktyczne rozwiązania ale przy tym eleganckie i innowacyjne, warto abyś postawił na model Wave.

Zadając pytanie firmom, które skorzystały z nowego systemu: ”Co najbardziej cenisz w ISOframe Wave?”. Otrzymywaliśmy odpowiedzi: elegancja, ciekawy design, praktyczny i łatwy w rozłożeniu. To chyba najlepsze podsumowanie dla naszej nowości.

assemblyww
Montaż stoiska ISOframe

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s